The girl who fell beneath the sea


Engels | 22-02-2023 | 336 pagina's

9781529391732

Paperback / softback


€ 16,95


 

   Bestelbaar

   Retour mogelijk, zie onze algemene voorwaarden onder punt 4

   Levering binnen België: 5,95 euro - gratis levering vanaf 50 euro / naar Nederland: 8,95 euro




Tekst achterflap

The Girl Who Fell Beneath the Sea is a magical feminist retelling of a classic Korean legend, perfect for fans of Uprooted and Miyazaki's Spirited Away.

Beschrijving

The Girl Who Fell Beneath the Sea is a magical feminist retelling of a classic Korean legend, perfect for fans of Uprooted and Miyazaki's Spirited Away.

Details

EAN :9781529391732
Auteur: 
Uitgever :Veltman Distributie Import Books
Publicatie datum :  22-02-2023
Uitvoering :Paperback / softback
common.Language :Engels
Hoogte :198 mm
Breedte :130 mm
Dikte :24 mm
Gewicht :236 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :336
Keywords :  fantasy;romans